|
Najwyżej oceniane - Ziemia święta 18-28.04.2007 album1 |
|
|
| Być w Ziemi świętej, to tak, jakby przeczytać 5 ewangelię.
Być w Ziemi świętej, to jakby przeżyć niezapomniane rekolekcje, których w naszych parafiach się nie przeżyje. |

 (głosów: 73)
|
|

 (głosów: 71)
|
|

 (głosów: 68)
|
|

 (głosów: 63)
|
|

 (głosów: 61)
|
|

 (głosów: 59)
|
|

 (głosów: 58)
|
|

 (głosów: 57)
|
|

 (głosów: 55)
|
|

 (głosów: 76)
|
|

 (głosów: 74)
|
|

 (głosów: 72)
|
|

 (głosów: 71)
|
|

 (głosów: 70)
|
|

 (głosów: 68)
|
|

 (głosów: 68)
|
|

 (głosów: 67)
|
|

 (głosów: 66)
|
|

 (głosów: 65)
|
|

 (głosów: 65)
|
|

 (głosów: 64)
|
|

 (głosów: 63)
|
|

 (głosów: 63)
|
|

 (głosów: 63)
|
|

 (głosów: 62)
|
|

 (głosów: 62)
|
|

 (głosów: 61)
|
|

 (głosów: 61)
|
|

 (głosów: 60)
|
|

 (głosów: 60)
|
|

 (głosów: 60)
|
|

 (głosów: 59)
|
|

 (głosów: 58)
|
|

 (głosów: 57)
|
|

 (głosów: 56)
|
|

 (głosów: 56)
|
|

 (głosów: 56)
|
|

 (głosów: 55)
|
|

 (głosów: 55)
|
|

 (głosów: 55)
|
|
|
|
|
|