|
| Wrocław - nowa architektura |
TYTUŁ |
+ |
- |
   |
NAZWA PLIKU |
+ |
- |
   |
DATA |
+ |
- |
|
|
|
|

oficjalnie: Helios; nieoficjalnie - Termos ;)) – odsłon: 449 bolek5
|
|

"Powodzianka" - rzeźba upamiętniająca powódź 1997 r. – odsłon: 455 bolek5
|
|

okolice Rynku – odsłon: 424 bolek5
|
|

oczywiście Manhattan – odsłon: 452 bolek5
|
|

jeden z nowych hoteli – odsłon: 473 bolek5
|
|

Manhattan jeszcze raz – odsłon: 468 bolek5
|
|

Panorama Racławicka – odsłon: 479 bolek5
|
|

okolice Dworca Świebodzkiego – odsłon: 465 bolek5
|
|

Mam sentyment do Manhattanu – odsłon: 448 bolek5
|
|

Jeszcze raz Manhattan, czyli tzw. sedesowce ;) – odsłon: 457 bolek5
|
|

Kozanów - tu mieszkam – odsłon: 473 bolek5
|
|

Okolice Rynku - jeden z moich ulubionych nowych budynków – odsłon: 482 bolek5
|
|

"Ołówek" i "Kredka" - nowe akademiki Uniwersytetu – odsłon: 478 bolek5
|
|

Plac Grunwaldzki albo - nieoficjalnie - Manhattan (lata 70-te) – odsłon: 484 bolek5
|
|

okolice Rynku – odsłon: 701 bolek5
|
|

Jeszcze raz Kozanów – odsłon: 466 bolek5
|
|

Poltegor - jego dni są już policzone – odsłon: 479 bolek5
|
|
|
|
|